Niepubliczny Żłobek „Bajka” powstał w styczniu 2001 roku, po sprywatyzowaniu Żłobka Miejskiego i od tamtej pory jest wyjątkową placówką w której dziecko ma zapewnione warunki do pobytu i rozwoju aż do osiągnięcia wieku przedszkolnego.

 

Przyjmujemy dzieci już od 6 miesiąca życia. Od innych żłobków, oprócz niższego czesnego, wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, dzięki któremu wychowało się u NAS kilka pokoleń mieszkańców Strzelina. To do TEGO żłobka przyprowadzają swoje dzieci nasi wychowankowie.

 

Jako jedyny żłobek w mieście mamy tradycyjną kuchnię, nie katering, gdzie codziennie gotujemy dzieciom posiłki i świeże podajemy do spożycia. Zatrudniamy sprawdzony i wykwalifikowany personel. Mamy przytulne i kolorowe sale, gdzie jest możliwość stworzenie warunków, jak najbardziej zbliżonych do domowych.

 

Nasz żłobek znajduje się w centrum masta a jednocześnie otoczony jest zielenią, posiada piękny plac zabaw, gdzie dzieci mogą przebywać codziennie na powietrzu. W pobliżu jest parking dla samochodów.

 

Jesteśmy placówką zarejestrowaną pod Nr.1 w Rejestrze Żłobków prowadzonym przez Burmistrza Miasta i Gminy Strzelin. Działamy na podstawie Ustawy o Opiece nad dziećmi do lat 3. Założycielem tego niepublicznego żłobka i jego Dyrektorem jest Stanisława Pielech, pielęgniarka i specjalista do spraw organizacji i zarządzania, osoba z 40-letnim stażem pracy z dziećmi.

 

Nasz ŻŁOBEK jest drugim domem dla dziecka, to tu się wszystko zaczyna, pierwsze kroczki, pierwsze słowa, to tu właśnie nawiązują się pierwsze przyjaźnie.

 

Żłobek czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach  od 6.30 do 16.30 

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, wystarczy przyjść i przekonać się samemu.

 

Galeria żłobkowa >