Niepubliczne Przedszkole „Bajka” powstało od września 2001 roku i było pierwszą placówką tego rodzaju w Gminie Strzelin. Jest to wyjątkowe miejsce, gdzie dzieci żłobkowe po ukończeniu 3 roku życia mogą bezstresowo kontynuować swój pobyt, gdzie przyjmowane są również dzieci z zewnątrz.

 

Od innych niepublicznych przedszkoli, oprócz niższego czesnego, wyróżnia nas to, że mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz tradycyjną kuchnię, nie katering, gdzie codziennie gotowane są posiłki i świeże podawane do spożycia.

 

Zatrudniamy wykwalifikowany personel. Mamy przestronne i kolorowe sale, przystosowane do realizacji zadań dydaktycznych, opiekuńczych i wychowawczych.

 

Nasze przedszkole znajduje się w centrum miasta a jednocześnie otoczone jest zielenią, dzieci mają do swojej dyspozycji piękny plac zabaw, gdzie mogą codziennie przebywać na świeżym powietrzu.

 

Przedszkole działa na podstawie Ustawy o Systemie Oświaty i realizuje podstawę programową MEN, tutaj dzieci osiągają swoją dojrzałość szkolną. Założycielem tego Przedszkola i jego Dyrektorem jest Stanisława Pielech, specjalista do spraw organizacji i zarządzania, osoba z 40-letnim stażem pracy z dziećmi.

 

W naszym przedszkolu UCZYMY poprzez ZABAWĘ. Przedszkole organizuje różne wyjazdy i wycieczki, bierze udział w wielu akcjach charytatywnych.

 

 

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach  od 6.30 do 16.30

 

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, najlepiej przyjdźcie i przekonajcie się sami.

 

Galeria przedszkolna >